ZT Darki - шаблон joomla Новости
yazd fair

نخستین نمایشگاه توانمندیهای زنان استان یزد

  •   نوشته شده توسط مدیریت سایت
  • دسته: اخبار
  • بازدید: 2481

نخستین نمایشگاه توانمندیهای زنان استان یزد از 16تا 18 اردیبهشت ماه سالجاری در محل دائمی نمایشگاه بین المللی یزد برگزار می شود.


بانوان و زنان توانمند و کارآفرین استان می توانند در حوزه های مختلف آموزشی، پژوهشی، ثبت اختراع، صنایع دستی ، رشته های ورزشی، مشاغل حقوقی ، مشاغل گروه IT، مشاغل گروه پوشاک و منسوجات، مشاغل خدماتی و خدمات الکترونیک ، مشاغل میراث فرهنگی و گردشگری، صنایع غذایی، دامداری، کشاورزی، صنایع روستایی، صنعت و معدن، رشته های مختلف فرهنگی و هنری ، خدمات پزشکی، روانشناختی و خدمات مشاوره ای و...  در این نمایشگاه شرکت و توانمندیهای خود را به نمایش بگذارند.
 این نمایشگاه به همت دفتر امور بانوان و خانواده استانداری و با همکاری دفتر امور روستایی استانداری، اداره کار،تعاون و رفاه اجتماعی و دیگر دستگاههای اجرایی استان در دو بخش عرضه توانمندیهای زنان استان و فروش محصولات برای کارمندان و زنان شاغل ، زنان خانه دار، بانوان جامعه و زنان فعال در سازمانهای مردم نهاد برپا می شود.
همراه با این نمایشگاه برنامه های جنبی متنوع فرهنگی، هنری و آموزشی از قبیل موسیقی محلی، تئاتر خیابانی، برنامه های مشاوره ای حقوقی و خانواده، پاسخ به سؤالات شرعی و مذهبی، تغذیه سالم و بهداشت جسمی و روانی  برگزار خواهد شد. زنان شاغل و کارمندان دولت می توانند  از طریق ادارات مربوطه و سایر بانوان استان از طریق ثبت نام در پورتال http://ostanyazd.ir  در این نمایشگاه شرکت کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 38263710 داخلی دبیرخانه نمایشگاه توانمندی های بانوان استان تماس بگیرند.
لازم به ذکراست نمایشگاه توانمندی های زنان استان از16لغایت18اردیبهشت1394همه روزه ازساعت 9.00 تا12.30 وازساعت 17.00 الی 21.30 درمحل دائمی نمایشگاه بین المللی یزدواقع درصفاییه.بلوارابن سینا.جنب بیمارستان شهیدصدوقی پذیرای حضورگرم علاقه مندان وبازدیدکنندگان محترم میباشد.

آدرس ما : یزد،صفاییه،بلوار ابن سینا،جنب بیمارستان شهید صدوقی یزد،محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی.

تلفن های تماس  38289724, 38229985 - 035

فکس :  38289726 -035

پست الکترونیکی : info@yazdfair.com

 

مراحل پیشرفت ساخت وساز فازاول سایت نمایشگاههای تجاری بین المللی استان یزد