• شرکت نمایشگاهی یزد
  • 03538229985

برگزاری سیزدهمین نمایشگاه کامیتکس استان یزد

سیزدهمین نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات استان یزد - کامیتکس 13- از 12 لغایت 15 دیماه برگزار می گردد.

این نمایشگاه با حضور 120 شرکت کننده و بیش از 20 استارت آپ از استان های یزد و تهران در محل برگزاری نمایشگاههای بین المللی استان یزد  در حال برگزاری می باشد.

غرفه های در این نمایشگاه به معرفی و ارائه خدمات خود در زمینه های خدمات اینترنت پرسرعت، خانه هوشمند، نرم افزارها  و اتوماسیون اداری، سخت افزار ها  و ماشین های اداری، بازی های رایانه ای و انیمیشن سازی، سیستم های حفاظی و دوربین های مدار بسته و دولت الکترونیک می پردازند. همچنین آموزشگاه های شرکت کننده،دستگاه ها اجرایی استان، استارت آپ ها و شتاب دهنده ها علاوه بر معرفی خدمات اینترنتی خود به ارائه خدمات به صورت حضوری نیز می پردازند.

از برنامه های جنبی این نمایشگاه می توان به برگزاری کارگاه های آموزشی، برگزاری مسابقات بازی های کامپیوتری، انجام قرعه کشی و ارائه جوایز به بازدیدکنندگان و ... نام برد.

ای نمایشگاه که با هدف آشنایی علاقه مندان با دست آورد های جدید در حوزه های خدمات هوشمند، جذب ایده های نو ، افزایش اطلاعات شهروندان در باره فناوری های نوین و عرضه مایحتاج فناوری اطلاعات و ارتباطات به صورت متمرکز برگزار می گردد همه روزه از ساعت 15 الی 21 میزبان بازدیدکنندگان، کارشناسان، متخصصین و مدیران می باشد.