• شرکت نمایشگاهی یزد
  • 03538229985

دیدار برگزارکنندگان نمایشگاههای استان یزد با معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری یزد

در این دیدار که تعدادی از برگزارکنندگان نمایشگاه های استان حضور داشتند آقایان مهندس کاظمی، مهندس سعیدرضا میرجلیلی و دکتر محمد میرجلیلی که سابقه موفقی در برگزاری نمایشگاههای تخصصی همچون مبلمان، تاسیسات و مصالح ساختمانی و نساجی دارند....

در مورد چالش ها و دستاوردهای صنعت نمایشگاهی و همچنین کمک به اشتغال و توسعه صنعت استان در این برهه زمانی حساس توضیحاتی ارائه نمودند.

در این دیدار پیرامون موضوعاتی همچون برگزاری نمایشگاه های تخصصی و چگونگی رعایت پروتکل های بهداشتی در نمایشگاه ها اظهار نظر و پیشنهاداتی از سوی برگزار کنندگان ارائه و درخواست استفاده حداکثری از توانمندی های داخل استان و مجریان استانی جهت برگزاری نمایشگاه ها مطرح گردید.

در ادامه آقای دکتر ترحمی معاون سیاسی، امنیتی استاندار ضمن تشکر از حضور مجریان از حضور مجریان و ابراز خرسندی از عملکرد شایسته نمایشگاههای استان در چند سال اخیر افزودند: متاسفانه با توجه به روند رو به رشد و همچنین گسترش شیوع ویروس کرونا در کشور و تاثیرات مخرب و منفی آن بر روی کلیه مشاغل فعال در کشور و استان می بایست تدابیری اندیشیده شود تا رعایت پروتکل های بهداشتی در نمایشگاههای تخصصی بنحو مطلوبی انجام شود و در حال حاضر بمنظور جلوگیری از تجمع بازدیدکنندگان، نمایشگاههای تخصصی و با بازدیدکنندگان متخصص در اولویت قرار گیرد.